"עבודה עם מאמן (במקרה שלי  עם המאמנת הנהדרת דפנה) הינה הסתכלות משותפת על המציאות שלי, כשדפנה משמשת לי מראה, או הד ..."

 מומלצים בתחום האימון/


דפנה זהבי – מאמנת "מהדהדת"

 

דפנה זהבי, אחת ממורות הדרך שלימדו אותי אימון.
מאמנת החל משנת 2000 מאות רבות של אנשים בתחומים שונים כגון: עסקים, משפחה, זוגיות ועוד. בחמש השנים האחרונות היתה אחת מצוות המאמנים ב"אפי לנדאו קואצ'ינג" ומאמנת ראשית בחברה. דפנה, כהגדרתה, משמשת מרחב מהדהד למתאמנים שלה, בו הם נוכחים בעוצמה לכוונות חייהם.

דפנה מאמנת בדרכים שונות:

  • אימון אונטולוגי -אימון הוליסטי המתייחס לכל תחומי החיים, האימון מתמקד בחקירה והתבוננות שמביאים לבהירות, מיקוד ופריצות דרך בחי המתאמנים.
  • אימון אונטולוגי בשימוש האניאגרם.
  • אימון לבעלי הפרעות קשב וריכוז (A.D.D ו-A.D.H.D).
  • אימון דרך הקול - משלבת את האימון ככלי נוסף לחשיפת הקול האותנטי (זמרת מוסיקה קלאסית ומוסיקה קלה, המופיעה ברחבי הארץ בתכניות שונות).

דפנה, ילידת 1954, נשואה לרפי, אמא לסמדר, יובל הלל וגלעד וסבתא לאמרי. חברת קיבוץ נען. את פעילותה כמאמנת החלה בחברת "לנדמרק אדיוקיישן", כמנחת תכנית מנהיגות בחברה, בוגרת קורס לאימון בעלי הפרעות קשב וריכוז, בוגרת קורס מאמנים בשיטת האניאגרם. חברה בלשכת המאמנים הארצית.

תרצה בר חיים, מנכ"ל חברת "אגם מהלב" שמפעילה את תכנית ויסקונסין בצפון, התאמנה אצל דפנה כלקוחה של "אפי לנדאו קואצ'ינג". בין היתר, כתבה על האימון שלה מילים אלה:

"אני יכולה לזהות אצלי, לאחר אימון של מספר חודשים התחזקות פנימית בכל תחומי החיים. הזיהוי של הצבעים הפנימיים ואחר כך הבחירה מתי ואם להשתמש בהם, נותנת לי המון כוח ומיגוון רחב יותר של התנהגויות בסביבה עיסקית תחרותית מאוד, בסביבת עבודה מאתגרת מאוד וגם כהורה יחידה, מה שמציב בפניאתגרים לא פחות מורכבים.
"זה כמובן לא נוסחת פלא וגם אין כאן פטנט... עבודה עם מאמן (במקרה שלי עם המאמנת הנהדרת דפנה ..) הינה הסתכלות משותפת על המציאות שלי , כשדפנה משמשת לי מראה , או הד . מדובר בהרחבת האפשרויות העומדות בפנינו . בבחירה יותר מאשר בתגובה . זה נשמע פשוט או מובן מאליו . ובזה העוצמה של התהליך הזה . עבורי".