"תפיסת העולם האישית והעסקית שלי אומרת, שכדי להצליח עלינו לדאוג להצלחת אחרים. תפיסה זו מאפשרת לי לאמן את הלקוחות שלי לסגל לעצמם דרכי התנהלות שונות מאלה שהורגלו בהם, אשר מפיקות תוצאות עסקיות ואישיות מצוינות" 

 


 

החזון שלי

שמחת חיים ואהבה בארגונים

רמת שמחת החיים והאהבה בארגונים ובעולם העסקי כולו תגדל וכתוצאה מכך תגדל רמת האושר של האנשים הנמצאים בו ובהתאמה גם התוצאות העסקיות שלהם.


כאשר תהליך זה יקרה בהרבה ארגונים, הוא ייצור פריצת דרך של השוק העסקי. אם בעבר, פריצות הדרך המשמעותיות היו טכנולוגיות, הרי המהפכה הבאה, בתפיסה שלי, תהיה תודעתית.


תפיסת העולם האישית והעסקית שלי אומרת, שכדי להצליח עלינו לדאוג להצלחת אחרים. תפיסה זו מאפשרת לי לאמן את הלקוחות שלי לסגל לעצמם דרכי התנהלות שונות מאלה שהורגלו בהם, אשר מפיקות תוצאות עסקיות ואישיות מצוינות.


תהליכי האימון שאני מקיים, הן בתחום האישי והן בתחום הארגוני והקבוצתי, מטרתם היא להביא לצמיחה, להתפתחות, לגדילה ולשדרוג. המסר שאני משדר הוא שהצורך עליו אני נותן תשובה הוא הצורך לגדול ולהתפתח. כמובן, שאם ישנם אצל הלקוחות מקומות בעייתיים במיוחד הזקוקים לשינוי דרסטי, התהליך יגרום שם לשינוי, אולם זו אינה, בדרך כלל, המוטיבציה של הלקוחות שלי, שהם אנשי עסקים מצליחים.

 

מה שמניע אותי, בבסיס, הוא הרצון לעזור לאנשים ולעסקים. זו היתה המוטיבציה שהביאה אותי לשנות קריירה מצליחה של עיתונאי לקריירה מאוד לא ודאית (בשנת 2004) של מאמן מנהלים בכירים. כתוצאה מהשינוי וכתוצאה מהעובדה שאני עוזר ללקוחות שלי לנהל את עצמם טוב יותר ולהיות מאושרים יותר, אני נהייתי אדם מאושר ומסופק ביותר בחיי.

 

יש לי היכרות מאוד עמוקה ונרחבת עם השוק העסקי ועם חלק גדול מאוד מהמנהלים ואנשי העסקים שנמצאים בו, שמקורה ב-15 שנות עבודה בחדשות ובגלובס כעיתונאי כלכלי ובשנות אימון רבות של מנהלים בכירים בכל מגזרי המשק. היכרות זו נותנת לי כלים להתאים את עצמי לכל לקוח, לראות את הצרכים שלו מהמקום שלו ולספק לו שירות מעולה. 

 

אפי לנדאו