"אפי לנדאו: 'מה שמניע אותי הוא השאיפה לעזור לאנשים לנהל את עצמם טוב יותר ולהיות מאושרים יותר. אני מאמין שהמציאות אותה אנו חווים היא השתקפות של התודעה שלנו ולכן, המקום הנכון לשנות את המציאות בהתאם לרצוננו, הוא התודעה ולא רק ה"Doing" שלנו.

התפוקות הנראות הן פיתוח יחסים עם עובדים ומנהלים, שיפור יכולת ההקשבה, שיפור יכולת הבחירה, שיפור היכולת להניע אחרים, ניהול יעיל ואפקטיבי של הרגלים מגבילים, שיפור היכולת לנהל כעסים והגברת רמת השלווה, הנינוחות, הקלילות ושמחת החיים בעסקים ובחיים האישיים".

 

 

כרטיס ביקור

 

"אפי לנדאו קואצ'ינג" היא חברת אימון (COACHING) המתמחה באימון הנהלות, מנכ"לים ואנשי עסקים בכירים במשק הישראלי ובליווי עסקי צמוד תוך שימוש בכלים אסטרטגיים ניהוליים. אפי לנדאו, מאמן עסקי-אישי מאז תחילת 2004, טבע את הקונספט "שמחת חיים ואהבה בארגונים", ופיתח מודלים של שיתוף פעולה להשבחת תהליכים פנים ארגוניים כמו יעוץ אסטרטגי שיווקי משולב אימון, סדנת סימולציה כהכנה למשברים תקשורתיים ועסקיים, תהליך משולב של אימון וייעוץ ופיתוח ארגוני ועוד. עד היום אימנה החברה למעלה מ -120 לקוחות המעידים על הצלחה. 

 

אפי לנדאו: "מה שמניע אותי הוא השאיפה לעזור לאנשים לנהל את עצמם טוב יותר ולהיות מאושרים יותר. אני מאמין שהמציאות אותה אנו חווים היא השתקפות של התודעה שלנו ולכן, המקום הנכון לשנות את המציאות בהתאם לרצוננו, הוא התודעה ולא רק ה"Doing" שלנו.

התפוקות הנראות הן פיתוח יחסים עם עובדים ומנהלים, שיפור יכולת ההקשבה, שיפור יכולת הבחירה, שיפור היכולת להניע אחרים, ניהול יעיל ואפקטיבי של הרגלים מגבילים, שיפור היכולת לנהל כעסים והגברת רמת השלווה, הנינוחות, הקלילות ושמחת החיים בעסקים ובחיים האישיים".

*  *  *

בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ולימודים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית וקומוניקציה. בוגר בית ספר להקשבה, הוויה וטרנספורמציה Emotin, קורס להנחיית קבוצות, לומד, מתרגל ומלמד פילוסופיה בודהיסטית.

עד סוף שנת 2003 היה מבכירי העיתונאים של עיתון "גלובס", ולפני כן עורך בכיר ב"חדשות" וב"על המשמר". בעבודתו העיתונאית התמחה בתחומי הטלקום והתקשורת, עריכה כלכלית, תשתיות, אקטואליה, שוק הוצאות הספרים, הי-טק ומדיה.

חבר לשכת המאמנים בישראל ומוסמך הלשכה כמאמן בכיר (MCIL). שימש במשך שנה כמזכיר הלשכה בהתנדבות.

יזם ומוביל מאז 2001 את "שירת האדם" – פרויקט התנדבותי של שירה בציבור לכבדי שמיעה, בשיתוף עם ארגון "בקול". משמש כנציג ציבור בוועדת היגוי של הוסטל האוטיסטים של ארגון "אלוט", "הבית באבן יהודה". פעיל למען קירוב לבבות בין יהודים לערבים בישראל.

בן 59, מתגורר בפתח תקווה עם בת זוגו ענת, אב ללי ותום, סב לנטע ולתמר.

 

לקוחות:

אימון ארגוני בחברות סלקום ואורדע פרינט, אימון מנהלי מכירות בחברת דש קרנות נאמנות, יעקב פרי יו"ר בנק המזרחי-טפחות, עופר בלוך מנכ"ל מפעלי נייר חדרה, ניר למפרט מנכ"ל דפי זהב, חיים רומנו מנכ"ל פרטנר, אלון בן צור מנכ"ל בינת, אילן בהרל מנכ"ל חברת הנדל"ן א. עמית, איתן רוב מנכ"ל ניסקו חשמל ומשנה ליו"ר קבוצת ניסקו, אייל סייר מנכ"ל ארדן תעשיות וסמנכ"ל בניסקו חשמל, יצחק קליין משנה למנכ"ל כלל ביטוח, אסף חגאי פריי מנהל אגף תביעות פרט בכלל ביטוח, צחי נעים סמנכ"ל מכירות אלקטל-לוסנט, רוני חליבה מנכ"ל אורדע פרינט, זיוה פתיר סמנכ"ל רגולציה ותקינה בבטר פלייס, עמית שטרנברג, מנכ"ל רקאנה, יוסי בהר בעלים של חברת קשרי מחשב, אבי זיתן בעלים של זיתן יעוץ וניהול, רוני רימון שותף ברימון-כהן-שינקמן יועצים לתקשורת, אסף כהן, לשעבר סמנכ"ל כלכלה משרד התקשורת והיום יועץ כלכלי בכיר בגיזה, ובכירים בחברות בתחומי הנמלים, הפרסום, ראיית חשבון, עריכת דין וקרנות. 

 

 מר יעקב פרי, יו"ר בנק המזרחי,  שהתאמן עם אפי לנדאו לפני כ-3 שנים:

..."אני נושם כמה נשימות לפני שאני "יורה". מפעיל  יותר שיקול דעת. למשל, בנושא היחסים בין בעלי המניות, מערכת היחסים עם המנכ"ל טובה ופורייה, ניהול טוב של הדירקטוריון וועדות שלו...
...יש לי תדמית יותר ברורה. הדעות שלי יותר בהירות ונהירות לי ולאלה שעובדים איתי. זה אומר יותר גמישות ופחות שמרנות. זה משפיע על תחום פיתוח עסקים ושווקים חדשים... ...יש בי יותר מודעות לכך שאני צריך לבדוק את עצמי פנימה לגבי פעילויות ואמירות שקשורות לנושאים מקצועיים. בשלב הראשון, פחות לבקר את הסובבים אותי ויותר להסתכל על עצמי"... 

 

 מר איתן רוב, מנכ"ל ניסקו חשמל ומשנה ליו"ר קבוצת ניסקו:

"האימון היה מאוד אפקטיבי. למדתי על עצמי דברים רבים. קיבלתי הרבה כלים שמאפשרים לי לנהל את עצמי בצורה יותר נכונה בתחומם רבים ועזרו לי בתקופה קשה. יכולת המודעות הגבוהה יותר מאפשרת לשפר הרבה דברים אצלי ולהיות מודע לדברים פחות טובים שאני פחות מיומן בהם. היתה התקדמות מאוד פרודוקטיבית שאני מאוד שמח לה".

 

 מר אילן בהרל, מנכ"ל חברת הנדל"ן א. עמית:

..."נתן לי כלים להסתכל על המציאות במובן אחר, בזוויות שונות שלא הכרתי... ...האימון נתן לי כוח להתמודד במשבר כלכלי שהייתי נתון בו. זו הייתה המטרה הראשונית שבגללה לקחתי את האימון והיא הושגה... ...שליטה על התהליך. אני מצליח להשלים משימות ותהליכים בפרקי זמן קצרים יותר מבעבר ובאופן שלם יותר... ...שיפור היכולת להקשיב לכפופים לי ולממונים עלי".

 

מר צחי נעים, סמנכ"ל מכירות חברת אלקטל-לוסנט:

"אני הרבה יותר שלו ורגוע. השלווה שלי ניכרת ומשפיעה גם על הסובבים אותי, במשרד, אצל הלקוחות שלי ובבית.  אני מקבל משוב מהסובבים אותי על כך שהם מרגישים את השינוי.

האימון הזה היה אחד התהליכים היותר משמעותיים שעברתי בחיי. אני סבור שכל מנהל ברמות בכירות חייב לעבור אותו".