...האימון   מחדד את הראייה דרך משקפיים מאד חדות וצלולות. לא וורודות וגם לא שחורות. שקופות. נקיות...

 


אימון אישי לעסקים /

תפוקות לקוחות של "אפי לנדאו קואצ'ינג"

ביקשנו מלקוחותינו לכתוב: מהו האימון שעברו אצלנו עבורם?
להלן מקצת מתשובותיהם:

תרצה בר חיים, מנכ"ל חברת "אגם מהלב" מפעילת תכנית ויסקונסין בצפון.
..."תהליך האימון, עבורי, הינו הסתכלות למציאות בעיניים... ...האימון מחדד את הראייה דרך משקפיים מאד חדות וצלולות. לא וורודות וגם לא שחורות. שקופות. נקיות... ...תפוקה ראשונה אם כך, הינה ביצירת תקשורת יותר נקייה וברורה קודם כל אצלי ואח"כ אצל הסובבים אותי... ...מדובר בהרחבת האפשרויות העומדות בפנינו. בבחירה יותר מאשר בתגובה. זה נשמע פשוט או מובן מאליו. ובזה העוצמה של התהליך הזה עבורי..."

יעקב פרי, יו"ר בנק מזרחי טפחות.
..."יש בי יותר אומץ בפני עימותים גם ישירים. זה קורה בעבודה עם מקבילים, עם כפיפים, עם דירקטורים. אני מחווה את דעתי בצורה ישירה יותר, אמיצה יותר... ...אומר את הדברים באופן יותר נמרץ וברור... ..מסתכל על הדברים לא בצורה אחרת אלא מזווית אחרת. נוספה לי זווית שנכנסת לתוך סל השיקולים... ...היום אני מרווח את הזמן, מוצא את עצמי לעיתים יושב על כסא וחושב... ...אני מתעמת יותר עם עצמי. עד היום ברחתי מזה על ידי העמסת פעילויות בלוח. מגיל 20 עד גיל 60 לא עצרתי לרגע, והשעה וחצי הזו בשבוע וכל מה שקשור אליה, זהו סוג מסוים של עצירה והתבוננות, פנימית וחיצונית... ...סך הדרישות שלי מעצמי, לביצוע תפקידי, קיבלו יותר מיקוד וביסוס..."

שלומי סלומון, בעלים ומנהל של מסעדת "אמורה מיו" בת"א.
..."אני לא מתפשר בדברים שאני מאמין בהם, כמו איכות. החלפתי בתקופה זו כמעט 10 מלצרים... ...רמת האוכל במסעדה עלתה - פחות מנות חוזרות... ...רמת השירות במסעדה עלתה - פחות ביקורת ויותר תודות... ...המחזור השנתי עלה ב-10%. אני עובד 20% פחות... ...ירדתי במשקל. אני שוחה פעמיים ביום... ...אני יותר סומך על עצמי - ביטחון. אני יותר מאושר..."

עובדיה כהן, סמנכ"ל משאבי אנוש נמל אשדוד.
..."אני מעביר יותר דברים לאחרים. דברים שאני לא צריך לגעת – לא נוגע. בפועל יש לי יותר זמן. יש לי רגעים שאני לא מטפל בכיבוי שריפות. אני לא זוכר נקודת זמן בחיים הארגוניים שלי שזה היה כך... ...יותר חושב מחוץ לקופסא מאשר בפנים. מהרהר וחושב לפני שאני פועל... ...פחות חשש בהתנהלות בעולם הניהול תוך כדי לקיחת סיכונים מחושבים, גדולים יותר מבעבר..."

אורנה ובר, מנהלת ובעלים של קליניקה לאסטטיקה מתקדמת.
..."נינוחה ויעילה יותר ביחסים שלי עם העובדים... ...גידול במחזור של 27% בשנת 2007 לעומת 2006... ...שיפצתי את העסק. אני מדברת על זה כבר 4 שנים... ...האימון מאפשר לי לפרוץ דרך לא רק בתחום העסקי אלא בכל מעגלי החיים שלי..."

אילן בהרל, חברת הנדל"ן א. עמית.
..."נתן לי כלים להסתכל על המציאות במובן אחר, בזוויות שונות שלא הכרתי... ...האימון נתן לי כוח להתמודד במשבר כלכלי שהייתי נתון בו. זו הייתה המטרה הראשונית שבגללה לקחתי את האימון והיא הושגה... ...שליטה על התהליך. אני מצליח להשלים משימות ותהליכים בפרקי זמן קצרים יותר מבעבר ובאופן שלם יותר... ...שיפור היכולת להקשיב לכפופים לי ולממונים עלי. אני מצליח להקשיב למסר ש"מתחבא" פעמים רבות מאחורי המילים ולדעת ולענות ובעיקר להתכוון נכון עבור בן שיחי... ...בני הצעיר, זהר (בן 19), הגדיר את תפוקות האימון שלי במלה אחת: "התבגרת". זהו תהליך שביגר אותי ומיתן אותי..."