"הסדנה מאפשרת למנהלים להתאמן בניהול מפעיל סלולרי וירטואלי על יחידותיו השונות, תוך ניהול אינטראקטיבי של ארגון דינמי ויומיומי. הסימולטור מדמה את פעילויות הארגון יום אחר יום ועל המנהלים לקבל החלטות, כצוות"


 


שיתופי פעולה/

סימולטור אימון בעסקים

התנעה ראשונית של בניית צוות הנהלה ותרגול תסריטים אפשריים בפעולת מפעיל וירטואלי בתחום הסלולר

 

נכנסים ליומיים לחדר ובעזרת מיומנויות אימון וסימולציה ממוחשבת מתכוננים לעבודה

 


1.    רקע

בהמשך לתהליך ההכנה, להקמת וניהול חברה המפעילה שרותים סלולריים וירטואלית, אנו שמחים   להציע לכם פתרון אפקטיבי להתנעה ראשונית של בניית צוות הנהלה ותרגול תסריטים אפשריים בפעולת מפעיל וירטואלי בתחום הסלולר. הסדנה, האורכת יומיים, מקצרת את משך הזמן לתוצאות אפקטיביות בארגון החדש.

ההצעה מתבססת על מוצר ומתודולוגיה ללימוד והטמעה עיסקית, שפותחו עבור חברת סלקום ויושמה בה בהצלחה רבה  - עשרות סדנאות בהן למדו כ-450 מנהלים שהוכשרו לניהול עסקי דינמי. ציוני המשוב נעו בין 85% ל- 95% .

הסדנה מועברת באמצעות סימולציה ממוחשבת ודינמית, המדמה חברה סלולרית וירטואלית בשוק תחרותי והקשר בין מנהליה השונים (בגישת למידה תוך התנסות, הידועה בשם "המשחק הרציני"), בשילוב עם אימון על מערכות היחסים, דרך ראיית המציאות ודרך קבלת ההחלטות.

הסדנה מאפשרת למנהלים להתאמן בניהול מפעיל סלולרי וירטואלי על יחידותיו השונות, תוך ניהול אינטראקטיבי של ארגון דינמי ויומיומי. הסימולטור מדמה את פעילויות הארגון יום אחר יום ועל הצוות לקבל החלטות, כצוות.
2. יעדי הסדנה

* יצירת ההנהלה כצוות הרמוני ומצליח. אימון קבוצתי לשיפור יכולת הניהול האישית וזיהוי הרגלים המשפיעים על עבודת הצוות..

* התמצאות ניהולית, הבנת השפעת היחסים וההחלטות על התוצאות המערכתיות וקשרי סיבה-תוצאה. שיקולי טווח קצר-ארוך בקבלת ההחלטות.

* ניהול תחת מדידת ביצועים: התנסות ולימוד השימוש במדדים ובהתראות ככלים ניהוליים.

* המשתתפים יוצרים ארגז כלים אישי ובו כלים ניהוליים ומחשבתיים לשיפור הביצועים.

* המשתתפים לומדים להתבונן על דפוסי ההתנהגות וההרגלים שלהם, המשפיעים על עבודת צוות ההנהלה, ולומדים לנהל אותן טוב יותר, במטרה לשפר את התוצאות התפעוליות של הארגון.

3.    תפוקות צפויות:

* בניית ההנהלה החדשה, שלחבריה אין היסטוריית עבודה משותפת, כצוות שחבריו מפרגנים אחד לשני, מקבלים אחד את השני, תומכים אחד בשני בתהליכי שינוי ויוצרים מרחב של אמון הדדי, הוקרה, העצמה ותקשורת מקרבת

* המשתתפים יפיקו תובנות רלוונטיות להבנת הסביבה העסקית ויקבלו כלים להפיכתם לתוצאות.

* המשתתפים ירכשו יכולת ראיה מערכתית המקשרת את הראיה התפעולית, השרות והתוצאות העיסקיות.

* המשתתפים ייהנו ממשחק רלוונטי שגורם להם לפעול.

* המשתתפים יציעו דרכים לממוש התובנות שרכשו, יקחו כלים ויהפכו אותם לתוצאות מדידות בעבודתם.

*  מידע על מובילי הסדנה

משה ירושלמי – מנכ"ל חברת MBE Simulations ltd. , בוגר הטכניון תע"ונ  BSc.ואוניברסיטת ת"א מנהל עסקים MBA.

בעל נסיון ניהולי עשיר במגוון רחב של חברות והובלת תהליכי שנוי בארגונים ומנוסה בהנחיית עשרות סדנאות 'לימוד תוך התנסות' מבוססי "משחקים רציניים" מתחומי עסקים שונים.

מפתח המוצר ה"משחק הרציני", הגישה והמתודולוגיה. מפתח מוצרי העולמות המדומים (הסימולטורים) ומתודולוגית 'לימוד תוך התנסות' ללימוד מיומנויות ניהול עיסקי מבוססי סימולטור. הוכר בעולם כמומחה בתחומו.    

אפי לנדאו - מבכירי המאמנים בישראל, מאמן עסקי-אישי מזה 8 שנים, שטבע את הסלוגן "שמחת חיים ואהבה בארגונים". עד היום אימנה החברה למעלה מ - 110 לקוחות - מנכ"לים, יושבי ראש בכירים במשק הישראלי והנהלות. מתמחה באימון אישי למנהלים בכירים לשיפור הניהול העצמי שלהם, ובליווי עסקי.

בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ולימודים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית וקומוניקציה. בוגר קורס להנחיית קבוצות ובית ספר לאימון Emotin , השתלמויות רבות בתחום ולימודי פילוסופיה בודהיסטית.

בעבר היה מבכירי העיתונאים של עיתון "גלובס" והוא מכיר את תחום התקשורת על בוריו. בעבודתו העיתונאית התמחה בתחומים נוספים כמו תשתיות, אקטואליה, כלכלה, שוק הוצאות הספרים, הי-טק ומדיה. באימון הוא מתמחה במנהלים בכירים. המאפיינים את עבודתו הם העמקה מקצועית בכל תחום בו הוא עוסק, דיסקרטיות ויושר אישי, אינטגריטי ומחויבות ללקוח.

 

מלא את הפרטים הבאים ושלח

*שם
*טלפןן / נייד
*דוא"ל